O Autorce


Mam na imię Aneta, ale w literackim świecie posługuję się pseudonimem Samanta Louis, pod którym także wydałam swoją debiutancką powieść pt. "Chłopak, który pokazał mi, jak żyć" i publikuję swoje projekty na wattpad.com.
Uwielbiam czytać romanse, literaturę obyczajową, piękną, kobiecą, a także literaturę młodzieżową. Moją ulubioną autorką, a zarazem i mentorką jest Colleen Hoover. Dlaczego? Na pewno przez mój gust czytelniczy, bo – ja na razie – tylko Collen udało się wzbudzić we mnie różne pokłady emocji i niejednokrotnie złamała mi serce. Lubię też powieści Kirsty Moseley, ale tylko trzy z nich, a mowa o pozycjach, których tytuł zaczyna się; Chłopak, który...

Na mojej półce znajdują się także kryminały, ale jakoś nie mogę się do nich przemóc. Zawsze, gdy zaczynam czytać nową książkę obiecuję sobie, że następną będzie kryminał, a w rezultacie, sięgam po dobrze znany mi gatunek. Edit: Kryminały i inne gatunkowo książki wciągnęły mnie w swój świat, więc moje choryzonty czytelnicze się poszerzyły. 

Oprócz bycia czytelnikiem jestem też pisarzem. Mam kilka rozpoczętych książek i jedną w fazie "na ukończeniu", którą planuję także wydać i liczę na odrobinę szczęścia ;)

Na co dzień jestem członkiem grupy literackiej Ailes. Mamą dwójki dzieci, przyszłą żoną i zołzowatą córką oraz partnerką.

Swego czasu, zanim zaczęłam pisać, interesowałam się fotografią i próbowałam swoich sił jako amator.Teraz mam powód, by puścić wodze fantazji i pstrykać niezłe zdjęcia książek. 

Nie będę dłużej już Was zanudzać, tylko zaproszę na kawę i ciastko, byście w tak przyjemnej chwili wolnego mogli pochłonąć mój blog i zdecydować, co w następnej kolejności chcecie przeczytać!


0 Komentarze