Patronat

Lawendowa Czytelnia do tej pory dumnie wzięła pod swoje skrzydła powieści:

Zła MiłośćTo już druga książka autorki Samanta Louis, która zadebiutowała 30 kwietnia 2018 roku. Jej pierwsza powieść "Chłopak, który pokazał mi, jak żyć" ukazała się również dzięki wydawnictwu e-bookowo.pl.

Opis:

Przyjaźń, miłość i bolesna prawda. 


Cassandra oddała serce Deanowi w momencie, kiedy on postanowił odejść. Od tego czasu, minął rok, który był dla Cassie ciężkim okresem. Na domiar złego, dziewczynę opuszcza także ojciec, matka wysyła ją na miesiąc wakacji do swojej siostry. Żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, że pobyt Cassie u kuzynki wywróci jej życie do góry nogami. Prawda wyjdzie na jaw, a strach będzie silniejszy niż uczucie, jakim Cassie darzy Deana. W końcu Zła Miłość, nie może mieć prawa bytu, czyż nie? Tylko żywi mogą umrzeć 

To debiutancka powieść D. B. Foryś, a zarazem pierwsza część z serii o Tessie Brown, łowczyni demonów. 

Opis:

Mam na imię Tessa i, odkąd pamiętam, prowadzę podwójne życie. Jestem barmanką za dnia, za to nocami zamieniam się w żądną krwi łowczynię demonów. Dlaczego to robię? Och, nie zrozumcie mnie źle, przecież nie wybrałam takiego zajęcia, ponieważ jest ekscytujące i bezpieczne, pieniądze też nie grały tutaj żadnej roli, nikt mi w końcu za to nie płaci.
Tropię i zabijam wyłącznie dlatego, że posiadam nad nimi niespotykaną przewagę: w połowie jestem jedną z nich...

Dodatkowy opis promocyjny:
Ile osób potrzeba do rozpętania Apokalipsy? Co powiecie na: Tess - cierpiącą na fasmofobię łowczynię istot nadprzyrodzonych, Kiliana - tajemniczego nieznajomego z zamiłowaniem do słodyczy, Remiela - irytującego medium z zapędem do nekromancji, Gabriela - egzorcystę, proboszcza, spowiednika i żartownisia w jednym, oraz Leonardo - eksperta od ziół. Dream Team. Świat nie ma się czego obawiać. Ludzkość z pewnością zostanie ocalona! 


Mężczyzna z tuszem na dłoni 

Druga powieść Moniki Joanny Cieluch, która zadebiutowała w 2018 roku powieścią "Miłość szeptem mówiona". Mężczyzna z tuszem na dłoni, to pierwszy Tom z serii "Mężczyzni" .


Opis:

„Więc albo będziemy swoim błogosławieństwem, albo utoniemy w morzu własnych porażek”.

Kuba, Hania i Olly – gdy byli nastolatkami, podjęli decyzję o wyemigrowaniu z Polski do Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego. Każde z trojga przyjaciół miało własne motywy: Jakub wyjechał z obawy przed ojcem alkoholikiem, Hania chciała towarzyszyć Jakubowi, a Olly zapragnął zostać pilotem brytyjskich linii lotniczych. Los rozdał im sprzyjające karty: Kuba już pierwszego dnia pobytu za granicą zdobył pracę w renomowanym studio tatuażu, Olly i Hania podjęli studia, ale… nieszczęśliwy splot wydarzeń gwałtownie skreślił ich wieloletnią relację i drogi trojga nierozłącznych przyjaciół rozeszły się burzliwie. Spotkali się ponownie – dopiero dwanaście lat później, kiedy Kuba – teraz już znany w Londynie artysta tatuażu – na skutek wypadku trafił do szpitala, w którym… opiekę nad nim przyjęła Hania – teraz utalentowana lekarka.
Kuba dowiaduje się, że kobieta, której nigdy nie przestał kochać, planuje ślub z innym. Zdesperowany, proponuje Hani spędzenie wspólnie najbliższych pięciu dni. W tym czasie zamierza jej udowodnić, że to właśnie nim smakuje jej szczęście. Bo czy można przestać kochać człowieka tylko dlatego, że raz w życiu dokonał błędnego, fatalnego wyboru?

Zanurz się w powieści pełnej emocji, która nie pozostawi Twojego serca obojętnego na historię bohaterów!0 Komentarze