Patronat

Lawendowa Czytelnia do tej pory dumnie wzięła pod swoje skrzydła powieści:

Zła MiłośćTo już druga książka autorki Samanta Louis, która zadebiutowała 30 kwietnia 2018 roku. Jej pierwsza powieść "Chłopak, który pokazał mi, jak żyć" ukazała się również dzięki wydawnictwu e-bookowo.pl.

Opis:

Przyjaźń, miłość i bolesna prawda. 


Cassandra oddała serce Deanowi w momencie, kiedy on postanowił odejść. Od tego czasu, minął rok, który był dla Cassie ciężkim okresem. Na domiar złego, dziewczynę opuszcza także ojciec, matka wysyła ją na miesiąc wakacji do swojej siostry. Żadne z nich nie zdaje sobie sprawy, że pobyt Cassie u kuzynki wywróci jej życie do góry nogami. Prawda wyjdzie na jaw, a strach będzie silniejszy niż uczucie, jakim Cassie darzy Deana. W końcu Zła Miłość, nie może mieć prawa bytu, czyż nie? Tylko żywi mogą umrzeć 

To debiutancka powieść D. B. Foryś, a zarazem pierwsza część z serii o Tessie Brown, łowczyni demonów. 

Opis:

Mam na imię Tessa i, odkąd pamiętam, prowadzę podwójne życie. Jestem barmanką za dnia, za to nocami zamieniam się w żądną krwi łowczynię demonów. Dlaczego to robię? Och, nie zrozumcie mnie źle, przecież nie wybrałam takiego zajęcia, ponieważ jest ekscytujące i bezpieczne, pieniądze też nie grały tutaj żadnej roli, nikt mi w końcu za to nie płaci.
Tropię i zabijam wyłącznie dlatego, że posiadam nad nimi niespotykaną przewagę: w połowie jestem jedną z nich...

Dodatkowy opis promocyjny:
Ile osób potrzeba do rozpętania Apokalipsy? Co powiecie na: Tess - cierpiącą na fasmofobię łowczynię istot nadprzyrodzonych, Kiliana - tajemniczego nieznajomego z zamiłowaniem do słodyczy, Remiela - irytującego medium z zapędem do nekromancji, Gabriela - egzorcystę, proboszcza, spowiednika i żartownisia w jednym, oraz Leonardo - eksperta od ziół. Dream Team. Świat nie ma się czego obawiać. Ludzkość z pewnością zostanie ocalona! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z całego serducha dziękuję za odwiedziny i zachęcam do wyrażenia swojej opinii ;)

Copyright © 2014 Lawendowa Czytelnia , Blogger