Współpraca/kontakt

Witam serdecznie na moim blogu. 


  Coś o mnie:

  Nazywam się Aneta, mam 28 lat, jestem mamą dwójki dzieci. Znana jestem pod pseudonimem Samanta Louis, pod którym wydałam swoją debiutancką powieść "Chłopak, który pokazał mi, jak żyć" (książka miała swoją premierę 30 kwietnia 2018 roku). Pod pseudonimem publikuję również swoje projekty na wattpad.com. Piszę i czytam książki młodzieżowe, romanse, literaturę kobiecą, a także obyczajową. Ostatnio kryminały, thrillery i lekką fantastykę. Pasjonuję się fotografią, co gwarantuje dobre jakościowo, przejrzyste i klimatyczne zdjęcia powieści. Cenie sobie lojalność i dobre towarzystwo. Jestem przede wszystkim mamą, której marzy się, aby jej dzieci pokochały książki równie mocno, co ona. 

 Należę do literackiej grupy Ailes oraz byłam członkiem jury najbardziej prestiżowego konkursu literackiego "Splątane Nici", organizowanego na polskim wattpadzie przez Aleksandrę Białczak, autorkę powieści "Lola".   O blogu:

 Blog nosi nazwę – Lawendowa Czytelnia. Zdecydowanie mój blog i moje recenzje wyróżniają się na tle innych recenzentów, ponieważ nie jestem tylko czytelnikiem, a także osobą, która pisze własne książki, co jest rzadko spotykane i mam swoje zaplecze czytelnicze, które wiernie śledzi Lawendową Czytelnie

Lawendowa Czytelnia, to urokliwe miejsce, gdzie można rozsiąść się wygodnie z kubkiem kawy w ręce i znaleźć dla siebie powieść, która będzie wspaniałym towarzyszem. 


Współpraca:

Chętnie podejmę się współpracy z wydawnictwami, autorami, księgarniami i portalami, a także obejmę patronatem powieść. 

Oferuję:

– zrecenzowanie powieści i umieszczenie opinii na lubimyczytac.pl (mój profil) oraz na stronach księgarń internetowych
– objęcie patronatem
– zorganizowanie konkursu/rozdawajki na blogu i social mediach
– napisanie polecajki na okładkę książki
– promocję książki poprzez udostępnianie zdjęć i linków na swoich social mediach;
Fanpage bloga Lawendowa Czytelnia
Bookstagram
a także na profilu prywatnym na facebooku.

Recenzje umieszczam na blogu, linki do recenzji na w/w social mediach  oraz na grupach czytelniczych na facebooku, gdzie zasięg jest największy. Proszę o czas na przeczytanie i napisanie recenzji – 2-3 tygodni od dnia otrzymania egzemplarza powieści. Zazwyczaj zajmuje mi to około tygodnia (zależy od objętości książki), ale zdarzają się sytuacje ode mnie niezależne. 

e-booki:

Chętnie podejmę się ich recenzji, i będzie mi miło, jeśli po zrecenzowaniu otrzymam egzemplarz papierowy książki. 


Moje recenzje są subiektywne i wyłącznie mojego autorstwa.

Jeśli są państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt mailowy – lawendowaczytelnia@gmail.com Do tej pory zaufali mi:
Autorzy 

Monika Joanna Cieluch 
Miłość szeptem mówiona 
Mężczyzna z tuszem na dłoni (patronat) 

D. B. Foryś 
Tylko żywi mogą umrzeć Tom I (patronat) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Z całego serducha dziękuję za odwiedziny i zachęcam do wyrażenia swojej opinii ;)

Copyright © 2014 Lawendowa czytelnia , Blogger